6 Ocak 2019

Ürün Tavsiyesi – BRELONG LED Musluk için Su Sıcaklığı Ölçer

ile cemates

Merhabalar.

Yurt dışında gördüğüm ve internet üzerinden satın aldığım duş musluğuna takılıp akan suyun sıcaklığı gösteren bu cihaz ile ideal duş suyu sıcaklığınızı görüp ayarlaya bilirsiniz.

Ecem in banyosu için kullandığımız suyun ideal sıcaklığını bu cihaz ile ayarlaya biliyoruz.

Ürün enerji ihtiyacını içinden geçen su dan kendisi üretmekte herhangi bir pil veya dışarıdan enerji girişi bulunmuyor.

Günümüzde Güneş enerjisi ve rüzgar enerjisine odaklanılmış durumda ama evimizde kullandığımız su dan kendimizde elektriğimizi neden üretmeyelim?

Bu cihazın içinde kullanılan enerji üretecinin daha büyük boyutlusu evin girişindeki su sayacına takılsa ve geçen su dan elde edilen elektrik enerjisi bir aküye aktarıp depolasak ve sonra bu enerji kullana bilsek? girişimcilere duyurulur 🙂

Girişimcilikten çıkıp asıl konumuza dönelim 🙂 ürünü geçen yıl gearbest üzerinden 50TL gibi bir rakama satın almıştım. Bu yıl artan döviz kuru nedeniyle şuan 150TL (24euro) civarı fiyatı var ama indirimleri ve kuponları yakalarsanız ürünü daha ucuza alabilirsiniz. Mevcut gümrük mevzuatı nedeniyle vergi çıkması durumunda PTT ürünü getirdiğinde gümrük vergisi makbuzunu getirip tahsilatını da sizden yapacaktır. Mevcut gümrük kanuna göre 22Euro üzerindeki ürünler vergiye tabidir.
Gönderim yapılan ülke AB üyesi ise yüzde 18, diğer ülkelerde ise yüzde 20 gümrük vergisi alınır.

24Euro olan bu ürün için %20 vergi kapsamına girdiği için 5euro vergi tahsilatını PTT sizden yapabilir.

Yurt dışından satın aldığınız ürünü takipsiz kargo ile satın alırsanız ürününüz kaybolma durumu olabilir.!! ve yurt dışından satın alınan ürün bozulduğunda garanti için karşınızda bir muhatap olmayacağını göz önünde bulundurmalısınız..!!

ürün linki https://tr.gearbest.com/led-camping-lights/pp_009330362474.html?wid=1433363&_branch_match_id=604229427676190361